PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Buďte krásná už po probuzení.

Emporio Lashes® je evropskou značkou, která patří k jedné z největších a nejexkluzivnějších v oboru prodlužování řas. Výrobky jsou vysoce kvalitní a vybrané produkty mají značku jakosti CE A ROHS.

Používaná lepidla na řasy, removery, primery a další kosmetické výrobky mají všechny zákonem stanovené atesty, jsou testované Státním zdravotním ústavem v Praze a podléhají přísným normám EU.

Klasická metoda prodlužování 1:1

Řasy se prodlužují pečlivým spojením řasa na řasu, výsledek může být zcela přirozený nebo velice výrazný.

100% Norkové řasy

Rostoucí zájem je o 100% přírodní řasy z upravených chloupků norků sibiřských. Nejedná se o nový produkt, protože norkové řasy byly používány už před jejich syntetickými zaměniteli. Nicméně, v posledních několika měsících byl produkt uveden jako luxusní.

Řasy jsou velmi lehké a jemné, vyznačující se  přírodním odstínem černé barvy (norkové řasy nejsou barvené). Styling oka se provádí pomocí 2:1 nebo 3:1 - na přírodní řasy jsou lepené 2 nebo 3 norkové řasy. To umožňuje i velmi viditelně zahustit řasy tenké a jemné. Aplikace nezatěžuje přirozené řasy zákaznice, protože jejich tloušt´ka je jen cca 0,07 mm. Efekt je viditelný, ale přirozený.

Řasy 3D Volume

Metoda pro velkolepý objem, na každou přírodní řasu jsou nalepeny 2 – 3 vysoce kvalitní nano řasy, výsledkem jsou krásné a husté řasy.

Co dělá Salon Suza tak výjimečným?

  • Profesionální stylistky řas s několikaletou zkušeností
  • Aplikace je bezpečná, nebolí
  • Přesné a úplné dolepení řas trvající asi 2 - 3 hodiny
  • Máme všechny druhy a délky řas a jen té nejvyšší kvality
  • Je individuálně konzultována délka a typ řas
  • Prodloužené a zahuštěné řasy vydrží 4-6 týdnů.
  • Prodloužené řasy zaručují krásný vzhled a jedinečné pohodlí (nemusíte používat řasenku)
  • Konečný výsledek může být zcela přirozený (vypadající jako skutečné řasy), nebo velkolepý např. „kočičí oko“– rozhodnutí je na Vás!
  • Možné je také různé zdobení řas pro speciální příležitosti, zdobení vhodné k běžnému nošení nebo například melírování různými barvami. Každá zákaznice si tak přijde na své!

K prodlužování řas se vztahuje služba "2v1"

Kontakt

Kosmetický salón Suza Nám.Svobody 1142
(v budově České Spořitelny)
Třinec
73961
Zuzka (kosmetika, prodlužování řas, bělení zubů) tel. 724 090 653
Magda (manikúra, pedikúra, epilace) tel. 776 366 453
salonsuzatrinec@gmail.com