MANIKÚRA & PÉČE O RUCE

Ruce jsou stále na očích, měly by proto být ošetřovány a hýčkány.

Pokožka na rukou patří bezesporu k nejvíce namáhaným částem lidského těla. Běžně je používáme k práci, často na něco saháme, několikrát denně si ruce myjeme. Tato zátěž se projevuje vysušenou a rozpraskanou pokožkou, nevzhlednými záděry či slabými a třepícími se nehty. Těmto potížím můžete snadno předejít, pokud svým rukám budete věnovat náležitou péči.

Klasická manikúra

Kompletní péče o Vaše přírodní nehty. Samozřejmostí je úprava délky a tvaru nehtů a ošetření nehtové kůžičky.

Manikúra s lakováním 

Lakování klasickým lakem značky OPI.

Gel-lak manikúra

Gel-lak je lak, který se vytvrzuje v UV lampě, neolupuje se a vydrží až několik týdnů. Jeho aplikace je podobná klasickému lakování. Lze jej aplikovat jak na přírodní nehty tak na umělé. Po aplikaci gel-laku bude nehet zpevněný a okamžitě suchý- odpadá čekání na zaschnutí laku.

Japonská manikúra P-Shine

Do nehtu se vtírá vosk, který ho hluboce vyživuje. Nehet poté zůstává krásně hladký a lesklý.

Parafinový zábal

Parafín je speciální vosk, který se získává z ropy. I když parafín sám o sobě nemá zvláčňující účinky, po aplikaci vytváří na kůži ochranný film, který vlhkost uzavírá. Umí perfektně zadržovat a předávat teplo, dochází k otevření pórů pokožky a pečující látky obsažené v kosmetických přípravcích jsou tak absorbovány mnohem rychleji a účinněji.
Výsledkem parafinového ošetření je měkká, pružná a hydratovaná pokožka rukou. Prohřívající parafínový zábal účinně zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly a zmírňuje bolesti kloubů. Kromě toho posiluje lámavé nehty. Po aplikaci parafínu v kombinaci s přípravky obsahujícími kolagen, je možné i hloubkově pokožku hydratovat, čím se zlepší její odolnost. Nutno podotknout, že parafín zpomaluje proces stárnutí pokožky a účinně bojuje s hyperpigmentací.

Regenerační maska

Regenerační ošetření je určeno zejména pro pokožku suchou a namáhanou nepříznivými vlivy prostředí (slunce, vítr, mráz). Vydatná receptura regeneruje a viditelně pěstí hydratuje a uvolňuje stresovanou pokožku rukou. Tím se zmenšuje tvorba drobných prasklinek, pocit drsné a napjaté pokožky. Panthenol hydratuje a klidní, alantoin zjemňuje a vyhlazuje pokožku. Koenzym Q10 dává buňkám potřebnou dávku energie a vitamin E – známý antioxidant chrání pokožku před předčasným stárnutím.

Ke každé manikúře se vztahuje služba "2v1", jak rovněž regenerační maska na ruce za zvýhodněnou cenu 80 Kč!

Kontakt

Kosmetický salón Suza Nám.Svobody 1142
(v budově České Spořitelny)
Třinec
73961
Zuzka (kosmetika, prodlužování řas, bělení zubů) tel. 724 090 653
Magda (manikúra, pedikúra, epilace) tel. 776 366 453
salonsuzatrinec@gmail.com