OŠETŘENÍ PLETI KOSMETIKOU ALCINA

 Zdravá a krásná plet´ umocňuje celkový vzhled a podtrhuje osobnost každé ženy.

Značka ALCINA má více než stoletou tradici a nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Její hlavní prioritou je vysoká kvalita všech produktů. Při výběru surovin je kladen důraz na čistotu jednotlivých substancí - veškeré účinné látky jsou mnohokrát testovány a vzájemně harmonicky sladěny. ALCINA upřednostňuje přírodní účinné látky jako je alantoin, rostlinné oleje, vitaminy a další. 

Čištění pleti

Důkladné čištění a odstraňování odumřelých kožních buněk je přínosem pro každou pleť, bez ohledu na její druh: plet´ mladá, se zvýšenou tvorbou kožního mazu, také plet´ zralá, kdy je cyklus obnovy kožních buněk delší. Všechny tyto faktory způsobuji zhoršení funkce a vzhledu pokožky. V důsledku silnější vrstvy odumřelých buněk, pokožka nedýchá správně, stává se suchá a šedá, tvoří se tzv. černé tečky. Všechna Vaše námaha u domácí péče přináší horší výsledky, než se očekávalo.                    

-zahrnuje odlíčení, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci, sérum, masku, krém

Kompletka

Je pokročilejší ošetření pro ty z Vás, kterým už nestačí jen základní čištění pleti, ale chtějí pro sebe udělat mnohem více. Naše Kompletka se přizpůsobí typu a věku Vaší pleti. Součástí ošetření je velice příjemná, relaxační masáž . Díky svým detoxikačním účinkům pomáhá oddálit proces ochabování a stárnutí pleti, zlepšuje její prokrvení a pružnost. 

-zahrnuje odlíčení, peeling, dočištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci, barvení & úpravu obočí, epilace horního rtu, výživná ampule, masáž, masku, krém

Kolagenová Esence

Viditelné vrásky, nedostatečná hydratace, plet´ bez života - to je znamení stárnutí pokožky. Tyto příznaky mohou být účinně eliminovány. Kolagenová Esence poskytne perfektní vyhlazení, zpevnění a zvýší pružnost pokožky. Již po prvním ošetření, budou vrásky mnohem méně viditelné a narušené fyziologické procesy se vrátí do normálu.                                                                 

-zahrnuje odlíčení, peeling, dočištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci, barvení & úpravu obočí, epilace horního rtu, Anti Age ampule, masáž, kolagenovou vlies-masku, kolagenový krém

Top Lifting

Zralá pleť, šedá, vrásčitá, bez vitality, pevnosti a síly. Ošetření Top Lifting je určeno pro osoby, jejichž pleť potřebuje regeneraci, posílení a zpevnění. Doporučujeme zejména pro plet´ s viditelnými strukturálními vráskami, sníženou pružností a elasticitou, povadlým oválem obličeje.                                                                                                             

-zahrnuje odlíčení, peeling, dočištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci, barvení & úpravu obočí, epilace horního rtu, Lifting ampule, masáž, masku, liftingový krém

S.O.S. Anti-couperose

Postup vyvinutý pro pokožku s rozšířenými žilkami, sklonem k podráždění a obzvláště citlivou. Speciálně navržený vzorec Anti-Couperose pomáhá posilovat odolnost stěn krevních cév a zvyšují jejich pružnost. Přípravky komplexně a účinně chrání tohoto typu pleti - snižuje citlivost, zklidňuje, normalizuje a posiluje.                                                                

-zahrnuje odlíčení, Soft peeling, tonizaci, barvení & úpravu obočí, epilace horního rtu, Couperose sérum, jemnou masáž gelovými polštářky, Klidnící masku, krém Couperose

Men Expert

Mužská plet´ je silnější, odolnější a pomaleji stárne než plet´ ženy. Obsahuje také více mazových žláz, což podporuje tvorbu kožního mazu. Kromě toho, každodenní holení a nezdravý životní styl způsobují, že se plet´ mužů snadno unaví a ztrácí pevnost a svěžest. Individuálně pomůžeme vybrat a sestavit ošetření speciálně pro potřeby a očekávání Vaší pleti, stejně jako Vám poradíme při výběru správné kosmetiky pro každodenní péči.                                                                                                                                 

-zahrnuje peeling, dočištění ultrazvukovou špachtlí, tonizaci, sérum, masáž, masku, krém

Mikrojehličková Mezoterapie                                                                                                      

- Roller vytváří v kůži mikroskopicé kanálky, co vede ke zvýšené produkci kolagenu a elastinu, pleť pomaleji stárne. Díky mikroperforaci vnější vrstvy pokožky aktivní složky sahají mnohem hlouběji, než v případě každodenního nanášení kosmetických přípravků. Po aplikaci na kůži, je aktivní látka transportována do kůže s účinnosti pouze od 0,03% do 3%. Po použití rolleru jsou účinné látky absorbovány 3x více. Stimulace kůže je jemná, takže zárodečné buňky kůže a cévy zůstávají nepoškozené.

-zahrnuje odlíčení, peeling, dezinfekci, znecitlivění, rolování, tonizaci, sérum, Ultra-klidnící masku, krém SPF 50

Využijte také za zvýhodněnou cenu:

  • Parafinový zábal na ruce  100 Kč
  • Regenerační masku na ruce  80 Kč 

Ke každému ošetření pleti se vztahuje služba "2v1"

Kontakt

Kosmetický salón Suza Nám.Svobody 1142
(v budově České Spořitelny)
Třinec
73961
Zuzka (kosmetika, prodlužování řas, bělení zubů) tel. 724 090 653
Magda (manikúra, pedikúra, epilace) tel. 776 366 453
salonsuzatrinec@gmail.com